На першому курсі факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ пройшли вибори голови та активу студентського самоврядування серед студентів, які навчаються у м. Кам’янець-Подільський. У заході взяли участь деканеса факультету Оксана Брусакова, її заступниця Наталія Машніцька та методистка Олена Адамчук. Оксана Брусакова наголосила, що студентське самоврядування сприяє формуванню у молодої людини кращих рис майбутньої професії – почуття відповідальності, ініціативність, лідерські якості, ораторську майстерність тощо.

За результатами голосування головою студентського самоврядування обрано Анастасію Гончарук, її першим заступником – Євгенія Епенера. Вони набрали найбільшу кількість голосів. До студентського активу увійшли студенти Анастасія Маїловська, Ростислав Шкрабій, Вікторія Дадаєва та Володимир Василініч.