У межах профорієнтаційної роботи було проведено онлайн-зустріч з учнями випускних класів ліцеїв Вінниччини. У заході узяли участь заступник декана факультету № 3 з навчально-методичної роботи Григорій Джагупов, старший викладач кафедри педагогіки та психології Олена Макарова, доцент кафедри тактико-спеціальної та фізичної підготовки Тихін Шевченко та курсант 2 курсу факультету № 3 Євгеній Ратошнюк. Під час зустрічі абітурієнтів ознайомили із основними умовами вступу до поліцейського вишу, надали інформацію про переваги навчання, про діяльність факультету та його кафедри. Особливо увагу приділили умовам і порядку вступу на навчання за державним замовленням. Доцент кафедри тактико-спеціальної та фізичної підготовки продемонстрував роботу безпілотного літального апарату, який використовується у навчанні курсантів. Наприкінці зустрічі випускники ставили багато запитань, на які отримали вичерпні відповіді.

У заході взяли участь понад 60 майбутніх випускників-ліцеїстів.