Викладачкою кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Оксаною Черненко разом із працівником ювенальної превенції – інспектором СЮП Сумського РУП ГУНП в Сумській області Григорієм Торяником проведено бінарне заняття із дисципліни «Організація діяльності підрозділів ювенальної превенції» для курсантів 3 курсу. Досліджено було тему щодо форм і методів проведення профілактичної роботи серед неповнолітніх.

У форматі дискусії обговорювалися питання, що стосуються проведення працівниками ювенальної превенції загальної та індивідуальної профілактики серед неповнолітніх.

Курсанти ставили запитання, що стосуються роботи підрозділу ювенальної превенції СЮП Сумського РУП ГУНП в Сумській області та особливості проведення органами поліції заходів із розшуку безвісти зниклих дітей.