Науково-дослідна робота здобувачів вищої освіти є одним з пріоритетних напрямів роботи кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС. Відбулося перше організаційне засідання наукового гуртка «Veritas», під час якого здобувачі освіти розглянули основні питання порядку денного. Відбулося перше знайомство членів наукового гуртка, вибір старости та секретаря, обговорено тематику майбутніх засідань. Керівниця гуртка кандидат філософських наук, доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Тетяна Пономаренко зосередила увагу учасників зібрання на нормативних документах, які регламентують науково-дослідну роботу здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників університету Вона звернула увагу гуртківців на особливості провадження наукових досліджень в умовах воєнного стану та необхідності дотримання академічної доброчесності в навчальній і науково-дослідній діяльності.