Доцент кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС Олег Гончарук разом із оперуповноваженим відділу кримінальної поліції Полтавського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області Сергієм Черкаським провели бінарне заняття з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» для курсантів 2 курсу факультету № 4 за темою «Летальна зброя».

Здобувачі освіти опрацювали лексику за темою заняття, розглянули види летальної зброї та підстави для її застосування. Сергій Черкаський обговорив із курсантами оприлюднені відео застосування поліцейським зброї та наслідків перевищення влади або службових повноважень. Проведення бінарних занять й спілкування з практичними працівниками поліції сприяють підвищенню якості підготовки здобувачів вищої освіти.