На ім’я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка надійшов лист-вітання колективу університету від Президента Національної академії правових наук України Володимира Журавля, в якому він від імені президії та вчених-правознавців НАПрНУ вітає із професійним святом Днем юриста України.

У листі йдеться: «Роль юристів значна і разом із тим відповідальна. Своєю багатогранною діяльністю Ви активно сприяєте руху України по шляху побудови демократичної та європейської держави, де найбільшою цінністю є верховенство права, утвердження і забезпечення прав і свобод людини.

Переконані, що служіння його величності Закону було і надалі залишатиметься життєвим кредо усіх працівників нашої Батьківщини, а знання, досвід, високі людські якості забезпечать становлення України як правової держави».