Шановні друзі! Щиро вітаю вас – викладачів, науковців, слухачів магістратури, ад’юнктури та аспірантури, курсантів і студентів Харківського національного університету внутрішніх справ із Днем юриста України!

Своєю повсякденною, наполегливою працею ви робите вагомий внесок у розбудову нашої незалежної держави, формуєте правову свідомість співвітчизників. Наше рідне Місто-герой Харків є визнаним центром правничого життя, справжньою юридичною столицею України. Пишаюся, що в цьому є і наша з вами заслуга.

Упевнений, що в цей нелегкий для країни час ваш професійний досвід, інтелектуальний потенціал є надійним підґрунтям для захисту держави та народу України.

Дякую Вам за плідну працю і бажаю міцного здоров’я, миру, добра та злагоди! Разом до Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою,
ректор