Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко від імені Міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка вручив відомчу відзнаку – нагрудний знак «За безпеку народу» завідувачу кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, доктору історичних наук, професору, заслуженому працівнику освіти України Володимиру Греченку.

Володимира Анатолійовича нагороджено вищою відзнакою МВС за багаторічну плідну працю та високий професіоналізм. Він є одним із перших професорів університету, упродовж 29 років обіймає посаду завідувача кафедри, автор й співавтор 558 наукових і методичних робіт, зокрема 23 монографій (серед них – чотиритомна історія міліції та поліції України), 10 підручників, 49 навчальних посібників.

Вітаємо шановного професора із заслуженою нагородою та бажаємо йому подальших творчих успіхів!