Кафедра тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 провела виїзне заняття з постійним та перемінним особовим складом університету тренувальні стрільби. Мета – формування та вдосконалення практичних навичок поліцейських швидкісної та влучної стрільби по нерухомим і рухомим цілям в обмежений час з різних положень та в русі.

Під час проведення заходу були відпрацьовані вправи другої категорії, а саме стрільба з штурмової гвинтівки (автомата), стрільба з місця по нерухомій цілі за необмежений час. Учасники опанували прийоми з перенесенням стрільби в обмежений час, з положення лежачи та з коліна в обмежений час.

Під час дії воєнного стану на території України та викликів, що стоять перед органами й підрозділами Національної поліції України, проведення таких заходів є вкрай важливим і необхідним.