Працівники кафедри педагогіки та психології Харківського національного університету внутрішніх справ доцент кафедри Павло Червоний, старша викладачка кафедри Олена Макарова разом із курсантами групи 305 факультету № 3 відвідали музей-садибу Миколи Івановича Пирогова – геніального хірурга, вченого, анатома, творця військово-польової хірургії, засновника Товариства Червоного Хреста та прекрасного педагога.

Оглянули будинок, в якому жив Микола Іванович, і де розміщена експозиція, що розповідає про його життя й діяльність. Відвідали також музей-аптеку з інтер’єрами приймальні та операційної, церкву-некрополь, де зберігається забальзамоване тіло вченого, пройшли меморіальним парком, в якому збереглися дерева, посаджені цією видатною людиною.

Юнаки й дівчата дізналися багато цікавих фактів про видатного хірурга, відкриття якого вплинули на медицину усього світу, про його життя і діяльність.