Доценка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Карина Салаєва провела профорієнтаційну зустріч з учнями 10–11 класів Безлюдівского юридичного ліцею ім. Г. Підкопая Харківської області.

Представниця університету ознайомила старшокласників з історією Харківського національного університету внутрішніх справ, розповіла про факультети та спеціальності, за якими навчаються курсанти та студенти  вишу, про впровадження університетом у навчальний процес новітніх сучасних технологій, можливість отримання вищої освіти за заочною формою з елементами дистанційного навчання тощо.

З адміністрацією ліцею було укладено договір про співпрацю та намічено нові заходи профорієнтаційного спрямування.