Члени збірної команди Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у Кубку України з гирьового спорту пам’яті загиблих спортсменів внаслідок збройної агресії РФ проти України, що відбувся у Києві. За підсумками змагань учасники посіли наступні призові місця у підйомі гирі вагою 24 кг:

І місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Вадим Малий у ваговій категорії +95 кг, вправа «ривок»;

І місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Олександр Поночовний у ваговій категорії 95 кг, вправа «поштовх»;

І місце – курсант 2 курсу факультету № 2 Богдан Путятін у ваговій категорії 85 кг, вправа «ривок»;

І місце – курсант 1 курсу факультету № 1 Андрій Светличний у ваговій категорії 63 кг, вправа «ривок», ІІ місце – вправа «довгий цикл» та ІІІ місце – вправа «поштовх»;

ІІ місце – курсантка 2 курсу факультету № 1 Ярослава Кремель у ваговій категорії 58 кг, вправа «ривок». Ярослава також виконала норматив майстра спорту України.

Підготував курсантів до змагань професор кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 Андрій Забора.