Доцентка кафедри юридичних дисциплін Сумської філії ХНУВС Марина Василенко зустрілася із випускниками Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені Д. Косаренка та розповіла їм про умови вступу на навчання до філії, правила подання документів кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання. Вона роз’яснила особливості організації освітнього процесу, практичного навчання, наукової та міжнародної діяльності, розповіла про побут і дозвілля студентів й курсантів. Марина Василенко відповіла на запитання учнів стосовно навчання на денній та заочній формах, наявності військової кафедри, матеріально-технічної бази, вартості навчання тощо. Після завершення заходу бажаючі вступити до університету отримали інформаційні матеріали з детальною інформацію про Сумську філію Харківського національного університету внутрішніх справ.

Сумська філія ХНУВС