Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ ректор університету Валерій Сокуренко вручив нагороди курсантам – переможцям і призерам Кубку України з гирьового спорту пам’яті загиблих спортсменів внаслідок збройної агресії РФ проти України, що відбувся у Києві. Дипломи й медалі отримали за перше місце отримали: курсант 2 курсу факультету № 2 Вадим Малий, курсант 2 курсу факультету № 2 Олександр Поночовний, курсант 2 курсу факультету № 2 Богдан Путятін, курсант 1 курсу факультету № 1 Андрій Светличний. Курсантка 2 курсу факультету № 1 Ярослава Кремель за результатами змагань посіла друге місце й виконала норматив майстра спорту України.

Ректор привітав спортсменів із вагомими результатами й побажав наснаги та успіхів у навчанні та спорті.