Начальник управління Корпусу оперативно-раптової дії ГУНП у Вінницькій області Валерій Бондар та представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – завідувач кафедри Микола Боровик та доцент цієї ж кафедри Тихін Шевченко – провели бінарне заняття для курсантів 1 курсу факультетів №№ 2, 3 навчальних груп 103 та 104, під час якого відпрацювали тактику дій огляду інженерних укріплень противника.

Під час заняття розглядалися питання взаємодії підрозділу під прямим вогнем противника, порядок і правила огляду укріплень противника, типи комунікації у малій оперативній групі, індикатори небезпеки, тактичне пересування.

Заняття проведено з метою вдосконалення поліцейськими навичок практичного застосування теоретичних знань, правильного оцінювання конкретних подій та психологічної готовності до дій в екстремальних ситуаціях, що постають перед поліцейськими під час виконання службово-бойових завдань в умовах дії воєнного стану.