Викладачка кафедри іноземних мов факультету № 4 Наталія Олендра разом зі слідчею відділення розслідування злочинів Ковельського районного управління поліції Національної поліції України у Волинській області Анастасією Корольовою та дільничним офіцером поліції відділу превенції Шепетівського районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області Юлією Якимчук провели бінарне заняття для курсантів 2 курсу факультету № 1 з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування». Тема заняття – «Нелетальна зброя поліції».

Наталія Олендра визначила поняття «нелетальна зброя», ознайомила з термінологією за темою. Працівниці поліції Анастасія Корольова та Юлія Якимчук поділилися досвідом роботи у підрозділах, розповіли про види нелетальної зброї, її застосування в інших країнах та про зброю, яку використовує поліція в Україні.