Виїзне бінарне заняття з тактичної підготовки за Бойовою армійською системою (БАрС) з курсантами 2 курсу факультету № 2 провели представники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – старший викладач Володимир Євтушок, викладачі Віктор Ясько та Михайло Бамбуляк спільно з інструктором тактичної підготовки штаб-сержантом Збройних Сил України. Ця комплексна система включає навчання прийомам рукопашного бою, володіння стрілецькою і холодною зброєю, тактику ведення бойових дій в екстремальних ситуаціях, гірську підготовку та тактичну медицину.

Під час заняття курсанти вдосконалили навички пересування зі зброєю, відпрацювали положення для стрільби – стоячи, лежачи, з коліна, а також пересування малими тактичними групами.