Працівники відділу рекрутингу та організації профорієнтаційної роботи разом із курсантами факультетів № 2, 3 провели профорієнтаційні зустрічі з випускниками 2023/2024 навчального року в місті Липовець Вінницької області. Заходи відбулися за сприянням керівництва Липовецької ЗОШ I-III ст. №№ 1, 2, 3. Разом із представниками ВРОПР до зустрічі долучилася старший інспектор з кадрового забезпечення відділу поліції № 4 Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області капітан поліції Віта Заграбчук.

У зустрічі взяли участь випускники десятих та одинадцятих класів, які дізналися про особливості та переваги навчання в Харківському національному університеті внутрішніх справ, про локації факультетів, спеціальності вишу, особливості вступу та порядок оформлення особових справ.