Старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова за участі помічника командира взводу батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ Управління патрульної поліції в Донецькій області Департаменту патрульної поліції Дмитра Кальянова провела бінарне заняття зі студентами-правознавцями другого курсу факультету № 6.

Дмитро Кальянов розповів студентам про свою професійну діяльність, навів конкретні приклади із практики. Студенти активно спілкувалися з поліцейським, ставили багато запитань. Дмитро Кальянов наголосив, що робота в поліції потребує відповідної підготовки, є відповідальною й важливою для суспільства й держави. Він закликав студентів сумлінно навчатися та постійно розвиватися в обраній галузі.

Наприкінці зустрічі Юлія Митрофанова запросила представника практичних підрозділів до участі в наступних заняттях.