Президент Вінницької обласної федерації бойового самбо, майстер спорту України з рукопашного бою Дмитро Мельник разом із представниками кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 ХНУВС – завідувачем кафедри Миколою Боровиком та викладачем кафедри Андрієм Надутим – провів відкрите тренування для членів збірних команд університету з кікбоксингу, боротьби самбо та бойового самбо. Мета заняття – удосконалення навичок застосування заходів фізичного впливу поліцейськими під час дії правового режиму воєнного стану, а також популяризація змішаних єдиноборств серед перемінного складу університету.

Під час заняття курсанти відпрацювали тактику ведення двобою з правопорушником із застосуванням методики та техніки змішаних єдиноборств, що передбачає комплексне застосування ударів руками, ногами, виконання захватів, боротьбу в партері, здійснення контролю та затримання.