Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 4 Юрій Онищенко взяв участь у радіоетері Novaline.fm, під час якого розповів радіослухачам про умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, зокрема на факультет № 6 в межах вступної кампанії 2023 року, що триває до 30 листопада 2023 року.

Під час етеру радіослухачі дізналися про особливості та переваги підготовки здобувачів вищої освіти в університеті: практично орієнтоване навчання, матеріально-технічну базу, можливості щодо самовдосконалення у сфері науки та спорту під час відвідувань наукових гуртків та спортивних секцій, і, найголовніше, – про  перспективи подальшого працевлаштування, адже високий рівень знань та практичних навичок, які отримує молодь в університеті, прямо пропорційно відображається на зацікавленості стейкхолдерів – як головного замовника (Національної поліції України), так і державних підприємств, установ, організацій, приватного сектору.

Особливу увагу було приділено спеціальності 125 «Кібербезпека та захист інформації», адже Харківський національний університет внутрішніх справ – єдиний заклад вищої освіти зі специфічними умовами навчання, який готує фахівців за цією спеціальністю.

Потенційні абітурієнти університету отримали корисні поради та вичерпні відповіді на запитання про спеціальності, за якими здійснюється освітній процес в Харківському національному університеті внутрішніх справ.