З 16 по 21 жовтня у м. Вінниця проходитиме Кубок м’яча Cup Ball 2023 серед збірних студентських команд закладів вищої освіти IV рівня акредитації Вінниччини. Серед учасників змагань – команда Харківського національного університету внутрішніх справ.

Відкрив захід голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, який зазначив: «Знаково, що серед учасників є чотири команди закладів вищої освіти, які через активні бойові дії релоковані на Вінниччину. Не лише фізичний розвиток важливий, але формування стійкості характеру та сили волі. Спортивні ігри формують вміння грати в команді і досягати високих результатів. Упевнений, такі змагання сприятимуть об’єднанню студентів закладів вищої освіти в єдину спортивну спільноту». Сергій Борзов подякував організаторам і тренерам заходу та побажав успіхів учасникам змагань.

Від імені ректора Харківського національного університету внутрішніх справ генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка спортсменів привітав проректор ХНУВС Сергій Бортник.

Змагання будуть проводитися із трьох видів спорту: футбол, баскетбол, волейбол. Масовий захід відбувається в межах Меморандуму про співпрацю між консультативно-дорадчим органом при Голові Вінницької обласної державної адміністрації – Студентською радою Вінниччини – та Громадською організацією «Футбольна асоціація студентів Вінницької області».

Мета змагань – сприяння фізичному розвитку і здоровому способу життя, покращення майстерності команд, виховання морально-вольових якостей учасників, формування позитивних цінностей, соціальної взаємодії та підвищення морального духу молоді в умовах воєнного стану.

За результатами змагань буде визначено володаря Кубку м’яча Cup Ball 2023.