Професор кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Андрій Войціховський пройшов онлайн-курс університетського рівня «Вивчаючи міжнародне гуманітарне право» на платформі онлайн-освіти в Україні «Prometheus», розроблений групою експертів-практиків Української Гельсінської спілки із прав людини та Товариства Червоного Хреста України за підтримки Міністерства освіти та науки України. Створення курсу стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах Програми «Права людини в дії».

Під час заходу експерти-правники зазначили, що в умовах збройного конфлікту на території України важливе значення має поширення знань із міжнародного гуманітарного права, що забезпечує захист жертв війни та обмежує засоби й методи ведення воєнних дій. Включення компетентностей із міжнародного гуманітарного права до Державного стандарту вищої школи обумовлює необхідність освітянам знати і розуміти сутність, основні поняття МГП, особливості викладання цих тем у закладах вищої освіти.