Курсанти факультету № 3 групи 202 разом із кураторкою, викладачкою кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3 Наталією Грідіною відвідали хокейний матч ЖК «Харківські Берсерки» – ХК «Кременчук», що відбувався у Льодовому клубі (м. Вінниця). Це другий домашній матч з початку повномасштабної війни, що сприяє підтримці спортивних команд та підвищенню духу товаришування серед учасників.

Відвідування матчу стало частиною заходів, спрямованих на патріотичне виховання та підтримку військовослужбовців під час повномасштабної війни. Після матчу відбулася коротка зустріч із представниками команд. Курсанти висловили їм підтримку та вдячність за спортивну ініціативу та вміння.