Доцентки кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії ХНУВС Юлія Самойлова та Ганна Довгополова спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області лейтенантом поліції Георгієм Торяником провели бінарне заняття онлайн для студентів 1 курсу на тему «Національна поліція України як суб’єкт запобігання корупційній злочинності».

У межах опанування програми з іноземної мови обговорили основні завдання та функції Національної поліції, принципи її діяльності. Особлива увага була приділена напрямам і формам роботи Національної поліції як суб’єкта запобігання корупційній злочинності в Україні. Цікаве та доступне викладення матеріалу запрошеним фахівцем сприяло жвавій дискусії серед студентської молоді. Здобувачі отримали вичерпні відповіді на всі запитання.

Сумська філія ХНУВС