Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 доктор юридичних наук, професор Володимир Кройтор виступив на науково-практичному круглому столі з доповіддю на тему «Проведення ділової гри при викладанні процесуальних дисциплін у закладах вищої освіти України». Він відзначив, що у Харківському національному університету внутрішніх справ напрацьовано значний досвід у проведенні цієї форми навчання здобувачів вищої освіти.

Професор є гарантом освітньо-професійної програми за другим (магістерським) рівнем вищої освіти підготовки фахівців освітнього ступеня магістра в галузі знань 08 «Право» за спеціальністю 081 «Право» кваліфікація: магістр права, 081 Право (Правозастосування).

Науковий захід організовано юридичним факультетом Національного авіаційного університету.