Курсанти факультетів № 2 та № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у змаганнях із боулінгу, що організував відділ молодіжної політики Вінницької міської ради. Такий турнір серед представників закладів вищої освіти міста проводиться вже не вперше. Команда ХНУВС дебютувала у змаганнях та виборола почесне друге місце серед одинадцяти команд-конкурентів.

Спортивні ігри формують у молоді морально-вольові якості, вміння грати в команді, а також розвивають фізичні здібності. Під час турніру юнаки і дівчата переконалися, що кожен член команди є важливим, а командний дух та спрямовані, усвідомлені зусилля необхідними для досягнення спільної мети. Через повітряну тривогу нагородження було проведене в укритті. Однак, це не зменшило приємних емоцій від здобутої перемоги. Учасники провели час із користю та отримали багато позитивних вражень.