Доцент кафедри правоохоронної діяльності та поліціїстики факультету № 6 Микола Голуб провів зустріч із особовим складом Управління превентивної діяльності ГУНП в Харківській області. Він розповів про умови, особливості та переваги вступу й навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Обговорили також вимоги щодо вступу до поліцейського вишу, здобуття ступеня магістра на факультеті № 6 та отримання спеціальності на факультетах. Представник університету акцентував увагу на діючий для осіб рядового і начальницького складу органів НПУ спеціальний (спрощений) порядок вступу на навчання для здобуття ступеня магістра за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) на факультеті № 6.
Наприкінці зустрічі Микола Голуб надав інформативні матеріали щодо умов вступу до закладів вищої освіти системи МВС.