Слухачка Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Марина Іваськова успішно склала іспит у Територіальному сервісному центрі МВС України у м. Кам’янець-Подільський та отримала посвідчення водія.

Запрошуємо на навчання осіб з інвалідністю, які бажають вперше отримати посвідчення на право керування транспортним засобом категорії «В», або, якщо є посвідчення, підвищити рівень безпечного керування автомобілем.

Ми пропонуємо: адаптовані навчальні програми, досвідчених викладачів, сучасні автомобілі з ручним керуванням, інклюзивні приміщення та зручний графік. Школа створює рівні можливості для кожного та кожної, хто бажає навчитися керувати автомобілем, надаючи цілісну та якісну державну послугу для учасників бойових дій з інвалідністю та людей, які набули інвалідність ще до війни або мають вроджену інвалідність.

Надіслати заявку для проходження навчання можна електронною поштою: [email protected].

Довідки за телефоном: +38 (067) 968-08-28.