Курсанти 3-4 курсів факультету № 2, які беруть участь у забезпеченні публічної безпеки і порядку під час дії воєнного стану в Закарпатській та Чернівецькій областях, провели профорієнтаційний захід зі старшокласниками ЗОШ села Зелене Верховинського району Чернівецької області. Під час зустрічі представники ХНУВС разом із працівниками Прикордонної служби та Національної гвардії України розповіли про спеціальності, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти у Харківському поліцейському виші, про умови вступу в 2024 році, звернули увагу на особливості, переваги навчання в університеті та подальшому працевлаштуванні.

Присутні отримали змістовні відповіді на запитання про діяльність вишу, навчальний процес у воєнний час, напрями підготовки, матеріальну та навчально-методичну бази.