Доцентка кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 кандидатка психологічних наук, доцентка Світлана Лозова, професорка кафедри теорії та історії держави і права факультету №1 Юлія Загуменна пройшли підвищення кваліфікації «7 днів прогресильності. Як організувати сучасне освітнє середовище». Цікава і корисна інформація від професіоналів своєї справи стосувалася організації освітнього середовища сучасного викладача. Розглядалися питання використання енерджайзерів (вправи для активізації уваги) в освітньому процесі; питання об’єктів інтелектуальної власності та їх захисту в контексті наукової діяльності викладачів; питання лідерства і можливості досягти успіху через викладацьке лідерство і багато інших.

За результатами роботи отримано сертифікат щодо підвищення кваліфікації в обсязі 30 годин (1 кредит ECTS) як форми професійного навчання.