Представники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну онлайн-зустріч із випускниками комунального закладу Сумської обласної ради «Шосткинський ліцей спортивного профілю».

Разом із провідним фахівцем Сумської філії ХНУВС Валерієм Кудрявцевим у заході взяв участь курсант 2 курсу Максим Ананко. Вони поінформували присутніх про терміни заповнення анкети кандидата на навчання у заклади вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських, розміщеної на сайті Національної поліції України. Наголосили, що прийом заяв на 2024/2025 навчальний рік розпочнеться з 1 листопада 2023 року.

Майбутні абітурієнти дізнались про діяльність університету, навчальний процес і перспективи працевлаштування, переглянули відеоролик про табірний збір курсантів першокурсників, а також отримали вичерпні відповіді на запитання.