Стартувала програма підвищення кваліфікації слідчих Національної поліції України на базі філіалу Харківського національного університету внутрішніх справ у м. Сміла Черкаської області.

28 працівників слідчого управління ГУНП в Черкаській області з 9 листопада 2016 року під керівництвом викладачів університету розпочали підвищувати свою професійну майстерність, удосконалюючи практичні навички. Поліцейські відпрацьовують порядок організації виїзду та прибуття слідчо-оперативної групи на місце вчинення кримінального правопорушення, проведення криміналістичної реєстрації, взаємодії слідчого з оперативними підрозділами, затримання особи, проведення негласних слідчих (розшукових) дій, порядок визначення предметів та документів речовими доказами, проводять слідчі експерименти, вчаться правильно проводити арешт майна, здійснювати тимчасовий доступу до речей і документів, розслідувати дорожньо-транспортні пригоди, вивчають особливості використання спеціальних знань під час досудового розслідування тощо.