В осінньо-зимовий період, у зв’язку з пониженням температури повітря, збільшуються навантаження на електромережі через те, що часто у приміщеннях використовуються обігрівачі. Нерідко саме неправильне використання електроприладів чи їх несправність призводить до виникнення пожеж, що становлять загрозу життю і здоров’ю людей, і завдають значних матеріальних збитків.

Керівництво університету наголошує на дотриманні Правил пожежної безпеки на всіх об’єктах закладу в осінньо-зимовий період. Згідно наказу ХНУВС «Про встановлення протипожежного режиму у ХНУВС» від 02.03.2023 № 132 п.1.1 та п.1.7 забороняється:

- використання електронагрівальних приладів  для обігріву приміщень та будівель університету;

- улаштування та експлуатація тимчасових електромереж;

- експлуатація кабелів та проводів з пошкодженою ізоляцією;

- користування пошкодженими розетками, відгалужувальними і з’єднувальними коробками, вимикачами та іншими електровиробами.

Необхідно встановити порядок огляду закріплених за підрозділами приміщень після закінчення робочого дня на предмет знеструмлення електрообладнання та електроустановок.

Виконання простих Правил пожежної безпеки допоможе зберегти життя.