Доцентка кафедри педагогіки та психології Оксана Ляска провела профорієнтаційну зустріч з ліцеїстами випускних класів Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Хмельницької області (начальник – полковник Вадим Жураківський). Представниця університету розповіла юнакам про Харківський національний університет внутрішніх справ, продемонструвала за допомогою слайдів алгоритм вступу за державним замовленням до навчального закладу, ознайомила із порталом osvita.np.gov.ua.

Ліцеїстів цікавили питання умов навчання, проживання та організації дозвілля курсантів. Особливу увагу було приділено правилам вступу у 2024 році, перспективам подальшого працевлаштування, можливості отримати подвійний диплом.