Доцент кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Павло Червоний за сприяння заступниці директора з виховної роботи Вінницького ліцею № 30 Ганни Кравчук провів профорієнтаційну зустріч з учнями 11 класів.

Юнаки і дівчата більше дізналися про Харківський національний університет внутрішніх справ, алгоритм вступу за державним замовленням, особливості виконання комплексної силової вправи, як складової частини іспиту з фізичної підготовленості для абітурієнтів, ознайомилися з порталом osvita.np.gov.ua, умовами навчання, проживання та дозвіллям курсантів.

Під час заходу молодь переглянула відеоролик «Тактико-спеціальні навчання першокурсників», а також отримала інформацію щодо зворотного зв’язку з факультетами вишу.