Завідувачем кафедри цивільно-правових дисциплін кандидатом юридичних наук, професором Олексієм Зайцевим за участі інспектора СРПП у Вінницькій області поліції Івана Бухала для курсантів 2 курсу навчальної групи 203 факультету № 2 було проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Основи правових знань. Цивільне право і процес» за темою «Позовне провадження. Наказне провадження. Окреме провадження».

Курсантам розповіли в яких справах обов’язково беруть участь працівники Національної поліції, які вони мають збирати докази та надавати їх до суду для дослідження у цивільних справах. Іван Бухало розповів про особливості злочинів, що скоюються під час воєнного стану, про найбільш доцільні прийоми та способи, що застосовуються при розслідуванні цієї категорії злочинів чи кримінальних проваджень, про типові ознаки, притаманні цій категорій злочинів. Наприкінці заняття Іван Бухал відповів на численні запитання присутніх щодо практичної діяльності поліцейського.