Керівник Автошколи для осіб з інвалідністю Харківського національного університету внутрішніх справ Олександр Марунчак провів робочу зустріч із директором Департаменту соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради Петром Середою та начальницею відділу обслуговування ВПО та осіб з інвалідністю цієї ж установи Ларисою Франчук. Обговорили особливості навчання в Автошколі, основні принципи проведення теоретичних і практичних занять на право керування транспортним засобом категорії «В». Під час зустрічі було порушено питання щодо Програми на 2024 рік, яка передбачає відшкодування коштів на надання низки соціальних послуг для учасників бойових дій. Лариса Франчук зазначила, що подібна програма вже є, вона функціонує на державному рівні, її зміст полягає у соціально-професійній адаптації військовослужбовців. Тому з нового року буде заплановано включення до неї пункту про навчання в Автошколі, але для того, щоб прогнозувати надання додаткових коштів на місцевому рівні, необхідно створити загальну базу даних з особами, які проходитимуть навчання в Автошколі. Олександр Марунчак подякував представникам органів місцевого самоврядування за співпрацю та наголосив, що на сьогодні в Автошколі створено всі умови, щоб учасники бойових дій могли пройти навчання та отримати посвідчення водія, або підвищити рівень безпечного керування автомобілем.