Старший слідчий СВ Кам’янець-Подільського РУП ГУНП у Хмельницький області, який є слухачем магістратури факультету № 1 ХНУВС, Віталій Атаманюк та завідувач кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 кандидат юридичних наук, доцент Василь Корнієнко провели бінарне практичне заняття для курсантів 3 курсу факультету № 1 із дисципліни «Криміналістика». Тема заняття – «Криміналістична трасологія».

Майбутні слідчі відпрацювали навички пошуку слідів, вилучення трасологічних об’єктів під час огляду місця події, розглянули особливості роботи з різними видами фізичних слідів. Віталій Атаманюк звернув увагу курсантів на типові помилки, що трапляються під час фіксації та вилучення матеріальних об’єктів, а також надав корисні рекомендації щодо правильного вилучення слідів для подальших експертних досліджень.