З курсантами факультету № 3 навчальних груп 103 та 104 проведено бінарне заняття за темою «Тактика дії поліцейського при вибуху та його загрозі». Заняття провели: старший інспектор з особливих доручень відділу вибухотехнічної служби ГУНП у Вінницький області Ігор Підписний, науково-педагогічний склад кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3 – доценти кафедри Владислав Колісниченко, Тихін Шевченко та викладач кафедри Андрій Надутий.

Під час заняття розглядалися питання: ідентифікація вибухових пристроїв, зокрема візуальні ознаки вибухонебезпечних предметів та пристроїв; класифікація вибухівки, тактико-технічні характеристики гранат і мін. Курсантам продемонстрували макети вибухових пристроїв та засобів ураження (міни, гранати, РПГ тощо). Особливу увагу приділили діям поліцейського при виявленні вибухових речовин чи пристроїв.