Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у роботі ІV стратегічної сесії «Українські студії в славістиці: візуалізація» (напрям «Українська мова як іноземна: досвід викладання в Україні»).

Організаторами заходу виступили: Офіс підтримки вченого, Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, ДП «Український державний центр міжнародної освіти» та Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту. З вітальним словом до слухачів звернувся Михайло Винницький – заступник Міністра освіти і науки України, який відкрив ІV стратегічну сесію. Одним зі спікерів заходу став Тарас Кремінь – уповноважений із захисту державної мови, який презентував доповідь «Українська мова за кордоном під час війни: від прав людини до обов’язків держави». Своїм досвідом викладання дисципліни «Українська мова як іноземна» поділилися Софія Азовцева (Український Католицький Університет), Світлана Дерба і Ганна Швець (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Ірина Кочан (Львівський національний університет імені Івана Франка). Спікери презентували вітчизняні навчальні видання, говорили про актуальні виклики та перспективи удосконалення викладання української мови як іноземної.