Шановні юристи, науковці, практики, викладачі, докторанти, слухачі ад’юнктури (аспіранти) та магістратури! 22 листопада 2023 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-прикладні проблеми кримінального процесу та криміналістики в умовах воєнного стану». Метою конференції є обмін теоретичними та практичними результатами науково-дослідних робіт у галузі кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи, опрацювання пропозицій з удосконалення чинного законодавства та практики його застосування в умовах дії правового режиму воєнного стану.

Напрями роботи конференції:

- актуальні проблеми функціонування системи кримінальної юстиції в Україні;

- забезпечення прав людини в кримінальному судочинстві на стадії досудового розслідування;

- проблеми процесуальної регламентації заходів забезпечення кримінального провадження та слідчих (розшукових) дій;

- забезпечення ефективності виконання завдань кримінального провадження й дотримання законних прав та інтересів учасників кримінального провадження під час досудового розслідування;

- сучасний стан і перспективи розвитку криміналістичної техніки;

- теоретичні та практичні проблеми використання криміналістичних обліків під час досудового розслідування кримінальних правопорушень;

-  удосконалення тактики проведення окремих слідчих (розшукових) дій та заходів забезпечення кримінального провадження;

- формування та реалізація криміналістичних методик розслідування окремих видів і груп кримінальних правопорушень;

- особливості використання спеціальних знань у кримінальному провадженні.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Формат участі – особиста присутність за місцями локації університету та онлайн-підключення, із можливістю використання презентацій.

Для участі в конференції необхідно надіслати заявку та тези доповіді на електронну адресу: [email protected]. Детальна інформація у прикріплених документах.

Міжнародна науково-практична конференція

International scientific and practical conference