Заступник декана факультету № 6 Костянтин Свердлін і старша викладачка кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Митрофанова відвідали Комунальний заклад «Харківський ліцей № 3 Харківської міської ради» та зустрілися з директоркою ліцею Валентиною Косміною. Під час зустрічі обговорювалися особливості вступу на навчання до Харківського національного університету внутрішніх справ у 2024 році, факультети та відповідні напрями підготовки здобувачів вищої освіти, переваги відомчої освіти. Представники університету надали керівництву школи необхідну профорієнтаційну продукцію про поліцейський виш для майбутніх абітурієнтів для ознайомлення з роботою підготовчих курсів, правилами та термінами подання документів тощо. В межах профорієнтаційної роботи були заплановані зустрічі з учнями ліцею та обговорено співпрацю навчальних закладів.
Наприкінці зустрічі було укладено договір про співпрацю між КЗ «Харківський ліцей № 3 Харківської міської ради» та Харківським національним університетом внутрішніх справ.