Старша викладачка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 ХНУВС Катерина Пензєва взяла участь у навчальному проєкті для освітян з першої невідкладної допомоги постраждалим, який реалізується GOV Club за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Представниця кафедри пройшла підготовку на курсі «Домедична допомога при раптовій зупинці серця та загрозливих життю станах», що проводили інструктори Тренінгової компанії «Центр Спеціальної Підготовки». Учасники курсу поглибили та отримали нові знання, опанували практичні навички з оцінки стану свідомості, проведення серцево-легеневої реанімації, зокрема з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора, покращили вміння, які необхідні для надання першої допомоги постраждалим з критичною кровотечею, особам у невідкладних станах, викликаних порушенням дихання та кровообігу. Також Катерина Пензєва прослухала курс з підготовки інструкторів, готових до швидких та ефективних дій у надзвичайних ситуаціях, здатних ініціювати та проводити навчальні заняття з базової медичної допомоги у навчальних закладах.