Сумський осередок Європейської асоціації студентів права, що функціонує на базі Сумської філії ХНУВС, розпочав новий академічний рік із популяризації своєї діяльності та залучення нових креативних здобувачів. Із цією метою було проведено серію презентацій ELSA Sumy для першокурсників Сумських закладів вищої освіти, де елсівці познайомили молодь зі складом осередку, основними напрямами діяльності, досвідом, планами на поточний рік й перспективами на майбутнє.

Молодь особливо зацікавилася потенціалом ELSA щодо обміну досвідом та спілкуванням зі студентами-правниками з різних куточків України, можливістю проявити свої організаційні та лідерські якості, а також питаннями міжнародної співпраці студентів Європи.

Сумська філія ХНУВС