Здобувачі вищої освіти 1-3 курсів Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в інтелектуально-патріотичній грі «Гордість нації». Серед учасників було сформовано три команди – «Адвокати», «Супер Копи» та команда студентсько-курсантського Парламенту «СКП».

Організаторка та авторка багатьох інтелектуальних ігор і креативних проєктів для молоді м. Суми Оксана Пташенчук представила учасникам гри шість секторів, за кожним з яких приховувалися питання на різну тематику. Учасники інтелектуальних змагань продемонстрували свої знання з історії України, проявили ерудицію, миттєву концентрацію думок, логічне мислення і роботу в команді.

За результатами гри І місце посіла команда «Суперкопи», ІІ місце – «Адвокати» і ІІІ місце виборола команда «СКП». Також кожна команда визначила своїх кращих гравців, які отримали пам'ятні сувеніри, а всі учасники були нагороджені грамотами та солодкими подарунками.

Сумська філія ХНУВС