У м. Вінниця завершився Кубок м’яча CUP BALL 2023 серед збірних студентських команд закладів вищої освіти Вінниччини. Змагання проводилися з трьох видів спорту — футболу, баскетболу та волейболу. Серед учасників — команди Харківського національного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національної академії Національної гвардії України, Донецького національного університету, Вінницького національного технічного університету, Вінницького національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Вінницького торговельно-економічного інституту, Вінницького національного аграрного університету, Вінницького навчально-наукового інституту економіки Західноукраїнського національного університету.

За результатами змагань збірні команди Харківського національного університету внутрішніх справ посіли І місце з футболу та ІІІ місце з волейболу. За підсумками ігор з футболу кращим гравцем визнано курсанта 3 курсу факультету № 2 Кирила Сергана.

За результатами трьох видів змагань Кубку м’яча CUP BALL 2023 серед збірних студентських команд ЗВО Вінниччини Харківський національний університет внутрішніх справ посів ІІІ призове місце.

Ректор ХНУВС Валерій Сокуренко, вітаючи спортсменів, зазначив, що спорт виховує мужність, силу духу, волю до перемоги, розкриває лідерські якості, важливі для правоохоронців і побажав нових спортивних здобутків.