Курсанти групи факультету № 3 разом із кураторкою професоркою кафедри педагогіки та психології Світланою Харченко відвідали одне з найулюбленіших місць відпочинку вінничан і гостей міста – арт-об’єкт фонтан «Сонячна система». Композиція відображає зовнішній вигляд небесних тіл – у її центрі скульптура Атланта, який тримає над собою Сонце. Навколо нього розташовані Меркурій, Венера, Земля, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун та Плутон. Автор ідеї – архітектор Наталія Катащук, виготовляв планетну систему художник, реставратор Олександр Боков, а Атланта створив скульптор Володимир Оврах.
На цьому місці у курсантів виникла дискусія щодо поширення в сучасному суспільстві ненаукових ідей астрології, магії тощо, при розвинутих на високому рівні в країні науки та освіти.