Представники регіонального відділення Товариства Червоного Хреста України у Вінницькій області провели з постійним та перемінним складом Харківського національного університету внутрішніх справ додаткове заняття із домедичної підготовки.

Захід відкрив проректор вишу Олександр Музичук, який зазначив, що домедична підготовка є важливою складовою професійних навичок поліцейського, від вчасних і правильних дій якого залежить збереження життя постраждалої людини.

Під час тренінгу присутні розглянули алгоритм дій рятівника, який прибув першим на місце події, порядок надання домедичної допомоги особам при раптовій зупинці кровообігу та при масивній зовнішній кровотечі. Курсанти і представники науково-педагогічного складу університету на практиці відпрацювали отримані теоретичні знання.