Курсанти та офіцери Харківського національного університету внутрішніх справ продовжують підготовку до несення служби в умовах воєнного стану. Вони відпрацювали тактику дій поліцейських при виникненні раптового вогневого контакту, зокрема при пересуванні на службовому автомобілі. Практичне заняття з вогневої та тактико-спеціальної підготовки на спеціалізованому полігоні провели працівники кафедри тактичної та спеціальної фізичної підготовки факультету № 3.

Присутні вдосконалили навички зі стрільби: із пістолета та автомата зі слабкої руки у засобах індивідуального захисту; із нерухомого автомобіля з перенесенням вогню у засобах індивідуального захисту; із-під автомобіля при використанні спеціального макету автомобіля. Додатково курсанти відпрацювали навички зі стрільби з автомобіля у русі з перенесенням вогню у засобах індивідуального захисту та зі зміною зброї і переходу з автомата на пістолет у русі у засобах індивідуального захисту.